Лікарі ендокринологи в Харкові (метро Держпром)

Ніна
Рік тому я почала стрімко набирати вану. Що я тільки не перепробувала, дієти, спортзал, нічого не допомагало. Сімейний лікар запідозрив ендокринну хворобу, і направив мене до Неоніли Василівни. Дуже хороший спеціаліст, після проведених нею додаткових обстежень, був поставлений правильний діагноз. Зараз проходжу курс лікування. Дуже вдячна за допомогу!
22 січня '20 г.
У папы была проблема с ногой. Доктор дала рекомендации, учитывая проблемы с сахаром, в отличии от других двух врачей, у которых также были на консультации. Благодаря ей у папы все хорошо.
30 серпня '19 г.
Лариса
Очень хороший доктор, очень системная и вдумчивая, понимает как работают гормоны и эффективно находит проблему, рекомендую
05 серпня '19 г.
Ендокринолог
Проводить консультації пацієнтів з різними ендокринними порушеннями. Займається лікуванням з різною патологією щитовидної залози, статевих залоз, гіпофіза, ожирінням; розробляє індивідуальні схем лікування цукрового діабету.
Ендокринолог
Проводить лікування всіх захворювань ендокринної системи, лікування гормональних порушень, пов'язаних з цукровим діабетом, порушень роботи щитовидної залози, порушень обміну кальцію тощо.
Хірург-едокрінолог
Кваліфікований хірург, який володіє сучасними технологіями проведення операцій.
Ендокринолог
Проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи, веде спостереження за вагітністю у жінок з ендокринною патологією.
Ендокринолог
Лікар в роботі використовує такі методи діагностики, як УЗД, еластографія, ЕКГ. Займається діагностикою та лікуванням патологій щитоподібної залози (гіпотиреоз, гіпертиреоз, вузловий зоб, підгострий тиреоїдит, хронічний аутоімунний тиреоїдит), порушень вуглеводного обміну (порушення толерантності до глюкози, цукровий діабет та його ускладнення), порушень фосфорно-кальцієвого обміну (гіпо- та гіперпаратиреоз), захворювань гіпоталамо-гіпофізарної зони (пролактиноми, нецукровий діабет та ін.), захворювань надниркових залоз (гиперальдостеронизм, гиперкортицизм, надниркових залоз, вроджена дисфункція кори надниркових залоз), ожиріння і дефіциту ваги.