Сторінка 11. Лікарі в Харкові (метро Держпром)

Артем
Мені повністю сподобався прийом. Лікар дійсно дуже добре працює, по ходу обстеження, все детально пояснює. По закінченні УЗД, прокоментував усі свої заключення, та пояснив чому це так. Мені все сподобалося, дуже хороший лікар, кваліфікований. Якщо мені ще знадобиться допомога, то піду саме до нього.
18 грудня '19 г.
Сергій
Лікар кваліфікований, з професійним ставленням до пацієнтів, збирає повний анамнез, щоб поставити вірний діагноз. Про Олександра Сергійовича складається враження тільки як про професіонала, та віртуоза своєї справи. І надалі збираємося звертатися до нього за допомогою.
27 грудня '19 г.
Хірург
Спеціаліст з малоінвазивної та лапароскопічної хірургії. Очолює напрямки хірургії органів черевної порожнини і передньої черевної стінки.
УЗД-фахівець
31 рік досвіду
Кваліфікований фахівець ультразвукової діагностики органів черевної порожнини, сечовивідної та статевої систем, серця, судин, м'яких тканин, плода та ін.
УЗД-фахівець, генетик
Спеціалізується на пренатальної діагностики вагітності, включаючи вагітність після ЕКЗ, проводить генетичне УЗД.
Ендокринолог
Проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи, веде спостереження за вагітністю у жінок з ендокринною патологією.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Займається лікуванням безпліддя, ЗПСШ, патологій шийки матки, порушень циклу тощо. Виконує кольпоскопію, УЗД-діагностику органів малого таза у жінок.
Кардіолог
Зняття і розшифровка ЕКГ з подальшим призначенням лікування, консультації з профілактики серцево-судинних захворювань.
Масажист, косметолог
Виконує лікувальний масаж при остеохондрозі, захворюваннях органів дихання, захворюваннях серцево-судинної системи. Володіє навичками дитячого масажу, а також ароматичного, антицелюлітного, баночного тощо.
Ортопед, Травматолог
Займається діагностикою та лікуванням захворювань ортопедичного, травматологічного та вертебрологічного профілю; веде пацієнтів з проблемами ОДА, використовує сучасну медикаментозну терапію, допомагає відновлюватися після травм і операцій. Надає повний комплекс ортопедичної і травматологічної допомоги.
Офтальмолог
Займається лікуванням глаукоми, катаракти, ячменю, блефарити інших захворювань очей, проводить консультування пацієнтів, амбулаторні операції, видалення сторонніх тіл з очей. Володіє сучасними методами діагностики. Підбирає окуляри для корекції.
Офтальмолог, офтальмохірург
Спеціалізується на хірургічному лікуванні офтальмологічних патологій, проводить консультативний прийом пацієнтів.