Лікарі дерматологи в Харкові (метро Держпром)

Я бувала у багатьох косметологів та лікарів, якщо їх можна так назвати. Але результат мене, м'яко кажучи не задовольняв. Анастасія Олександрівна підійшла до моїх проблем з професіоналізмом та розумінням, розповіла чому у мене не було ефекту від тих чи інших процедур, що для мене підійде, а що ні, і що потрібно робити, з урахуванням мого ритму життя. Я дуже задоволена! Я уже записала на прийом маму, і свою сестру, адже дуже задоволена професіоналізмом та довіряю лікарю. Такий лікар в наш час рідкість!
28 грудня '19 г.
Світлана
Сьогодні вперше була на консультації у Лариси Вікторівни, дуже сподобалося як професіонал та людина. Приємна та ввічлива у спілкуванні, все говорила по суті, дала рекомендації і все пояснила. Цілком та повністю задоволена консультацією спеціаліста! Рекомендую!
18 січня '20 г.
Дерматовенеролог, косметолог
Займається діагностикою та лікуванням вірусних новоутворень шкіри: папілом, бородавок, кондилом, контагіозного молюска. Проводить лазерне видалення гемангіом. Виконує мезотерапию, биоревитализацию, біоредермапізацію та інші види ін'єкційних методик. Використовує комплексний підхід у лікуванні.
Дерматовенеролог
Здійснює комплексне лікування і ведення хворих з хронічними шкірними захворюваннями різної етіології. Виконує маніпуляції в області естетичної медицини: редермалізація, хімічні пілінги, застосування Диспорта і Ботокса тощо.
Дерматовенеролог
У компетенції доктора діагностика і лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, вірусних інфекцій статевих органів, дерматовенерологічних захворювань.
Дерматовенеролог
У компетенції фахівця лазерне видалення гемангіом, папілом, судинних зірочок, бородавок, кондилом, купероза, доброякісних утворень, а також радіохвильове видалення новоутворень, кріодеструкція, мезотерапія.
Дерматолог, трихолог, косметолог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28