Лікарі урологи в Харкові (метро Держпром)

Семен
Дуже толковий та кваліфікований спеціаліст. У мого батька діагностували захворювання яке пов'язане з профілем Андрія Юрійовича. Лікар надав спеціалізовану допомогу. Після проведеного оперативного втручання батько почуває себе добре. Низький Вам уклін! Рекомендую!
15 грудня '19 г.
Уролог, онкоуролог
Здійснює оперативне лікування онкологічних захворювань урологічного профілю. Веде консультативний прийом хворих із захворюваннями сечовивідної системи.
Акушер-гінеколог
Лікар лікує різні запальні захворювання зовнішніх та внутрішніх статевих органів (бартолініт, вульвіт, вагініт, кольпіт, сальпінгоофорит, ендометрит). Приймає пацієнток з ендометріозом, полікістозом яєчників, міомою матки, опущенням матки. Виконує кольпоскопію. В роботі використовує такі методики як плазмотерапія, фізіотерапія BTL EMSELLA.
Записатися на прийом1 онлайн запис
41 рік досвіду
Веде амбулаторний прийом пацієнтів з патологією уро-генітального тракту.
Уролог
Діагностіка, лікування захворювань сечостатевої системи у дорослих і дітей, лікування еректильної дисфункції у чоловіків, обстеження та лікування чоловічого безпліддя, оперативне лікування урологічних захворювань.
Уролог
У компетенції фахівця діагностика та лікування захворювань сечовивідних шляхів та статевих органів. Всі види "відкритих" оперативних втручань, а також сучасні ендоскопічні, лапароскопічні та малоінвазивні операції.