Лікарі офтальмологи в Харкові (метро Держпром)

Катерина
Перше відвідування залишило гарні враження. Лікар уважно оглянула і дохідливо все роз'яснила. Порадила на що найбільше потрібно звернути увагу. Оскільки потрібен постійний контроль стану - буду звертатися лише до цього лікаря. Рекомендую, спеціаліст дійсно хороший!
31 грудня '19 г.
Константин
Очень компетентный хороший врач, хирург-офтальмолог, всегда внимательная. Всем рекомендую!!!
30 листопада '-1 г.
Офтальмолог
Здійснює консультативний прийом пацієнтів з будь-якими захворюваннями очей, призначає дослідження, застосовує різні види лікування.
Офтальмолог
Займається лікуванням глаукоми, катаракти, ячменю, блефарити інших захворювань очей, проводить консультування пацієнтів, амбулаторні операції, видалення сторонніх тіл з очей. Володіє сучасними методами діагностики. Підбирає окуляри для корекції.
Офтальмолог, офтальмохірург
Спеціалізується на хірургічному лікуванні офтальмологічних патологій, проводить консультативний прийом пацієнтів.