Сторінка 10. Лікарі в Харкові (метро Держпром)

Роман
Валентин Володимирович - це найкращий лікар, з усіх яких я знаю. Один з небагатьох, який не шкодує часу і зусиль, щоб повністю вислухати та обстежити пацієнта, підійти до проблеми максимально індивідуально, і в підсумку поставити єдино правильний правильний діагноз. Він лікар за покликанням. Рекомендую!
23 грудня '19 г.
Дарина
Я вже у досить літньому віці. І з часом все частіше почала хворіти. реагую на зміни погоди, постійно підвищується артеріальний тиск. Змінила дуже багато лікарів, зазвичай трапляються хамовиті та не дуже хороші спеціалісти. Але одного разу потрапила на прийом до Тетяни Анатолівни. Хочу підмітити що вона вирізняється з поміж інших своїм професіоналізмом та уважним ставлення. Тепер буду звертатися лише до неї.
02 січня '20 г.
Кардіолог, терапевт
Специализируется на диагностике, лечении заболеваний сердца и сосудов, а также общего состояния пациента.
Дерматовенеролог
У компетенції доктора діагностика і лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, вірусних інфекцій статевих органів, дерматовенерологічних захворювань.
Дерматовенеролог
Здійснює комплексне лікування і ведення хворих з хронічними шкірними захворюваннями різної етіології. Виконує маніпуляції в області естетичної медицини: редермалізація, хімічні пілінги, застосування Диспорта і Ботокса тощо.
Дерматовенеролог
У компетенції фахівця лазерне видалення гемангіом, папілом, судинних зірочок, бородавок, кондилом, купероза, доброякісних утворень, а також радіохвильове видалення новоутворень, кріодеструкція, мезотерапія.
Невролог
Діагностика та лікування патологій хребта, захворювань вегетативної нервової системи, цереброваскулярних патологій, лікування неврозів, астенічних станів. Допомога у реабілітації гострих неврологічних станів.
Отоларинголог
Займається лікуванням захворювань, травм ЛОР-органів, використовує медикаментозну терапію, ЛОР-маніпуляції: промивання, продування, катетеризація, санація, кріоорошеніе та інші.
Отоларинголог
Консультативна допомога, лікування широкого спектру ЛОР захворювань, малоінвазивні операції.
31 рік досвіду
Займається лікуванням, профілактикою захворювань вуха, горла, носа, гострі і хронічні, видаляє новоутворення і виконує широкий спектр ЛОР-маніпуляцій.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Надає консультативний прийом, зняття і розшифровка ЕКГ, ведення хворих у денному стаціонарі, виїзд додому.
Терапевт
Профілактика, діагностика та лікування захворювань терапевтичного профілю.