Сторінка 9. Приватні лікарі у Дніпрі

Людмила С.
Нам все сподобалося, чуйний лікар. Ми записалися на повторний прийом, після здачі аналізів. Будемо і далі співпрацювати з доктором. Таких професіоналів одиниці. Рекомендую!
13 лютого '20 г.
Семеновы
Мені все сподобалося.
12 березеня '20 г.
По личному опыту могу точно сказать, что Завгородняя Наталья Юрьевна лучший детский гастроэнтеролог в области. Отличное отношение к ребенку, точный диагноз, успешное лечение. Всегда внимательна, отзывчива, очень нам помогла, вылечила ребёнка и успокоила маму (меня). Огромное спасибо за Вашу работу, помощь и сочувствие. Удачи Вам и всего наилучшего )))))))))
30 листопада '-1 г.
Даша
Очень грамотная доктор и очень приятная. Она понравилась и мне и ребенку. Проведенное лечение было успешным. Большое спасибо за оказанную помощь!
16 лютого '17 г.
Гастроентеролог
Дитячий гастроентеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням таких проблем зі здоров'ям, як гастрит, панкреатит, коліт, дуоденіт, виразкова хвороба, гастроентероколіт, гастродуоденіт, а також проводить відеоендоскопію. Регулярно бере участь у медичних конференціях і конгресах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Ортопед, Травматолог
Записатися на прийом14 онлайн записів
УЗД-фахівець, функціональний діагност, анестезіолог, реаніматолог
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А м.Вокзальна11м.Метробудівників206
Невролог
Лікар Мартинюк Т. В. є фахівцем з професійних дитячих неврологічних захворювань. Спеціалізується на лікуванні судинних патології головного мозку, проводить лікувальні блокади.
Акушер-гінеколог
Лікар локов Юлія Миколаївна має першу категорію кваліфікації за профілем гінекології. Спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають шийку матки, запальних захворювань репродуктивної системи жінок, порушень менструального циклу. Надає послуги консультативного прийому, підбору протизаплідних засобів. Також проводить консультації з планування сім'ї. Виконує такі діагностичні процедури, як розширена відеокольпоскопія, біопсія, УЗД. В роботі використовує медикаментозні й апаратні методи лікування.
Лікар УЗД
Доктор Корец Евгения Анатольевна, специализируется в ультразвуковой диагностике. Имеет практический опыт в проведении УЗИ почек, органов брюшной полости и мочевого пузыря. УЗИ-специалист сосудов шеи и головы.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287
Інфекціоніст
Лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії. Проводить консультативний прийом, діагностику, лікування та профілактику інфекційних хвороб у дорослих. Напрямок: ВІЛ - інфекція, вірусні гепатити «В» і «С», TORCH-інфекції, глистяні інвазії (лямбліоз, аскаридоз, токсокароз, амебіаз, гострики). Діагностика та лікування хвороби Лайма.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Уролог, андролог
Записатися на прийом14 онлайн записів
Консультація 600/550 грн.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук займається лікуванням захворювань жіночої статевої системи. Проводить консультаційні прийоми. За свідченнями виконує оперативні втручання, також застосовує медикаментозну терапію. Складається в ряді українських і зарубіжних асоціаціях лікарів-хірургів і гінекологів.
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120 м.Вокзальна9217