Сторінка 2. Онкологи у Дніпрі

Алина
Хотелось бы сказать слова благодарности Станиславу Сергеевичу за успешно проведенную операцию и внимательное отношение к своим пациентам. Благодаря Вам я смогла победить болезнь и теперь снова могу наслаждаться жизнью и радоваться каждому дню. Огромное Вам спасибо и успехов в работе!
16 квітня '17 г.
Не хватает слов, чтобы выразить ей благодарность... Без преувелечений помогла сохранить жизнь
22 червеня '16 г.
Лидия
Врач то что надо! Рекомендую всем.
11 червеня '16 г.
Карина
Очень толковая и внимательная врач, очень щепетильно относится к своей работе. Рекомендую.
14 липня '16 г.
ВЕРА
Очень внимательная. Видно любит свою работу. Толковый врач. Очень помогла. Сплошной позитив. Рекомендую.
23 березеня '17 г.
Лидия
Врач то что надо! Рекомендую всем.
11 червеня '16 г.
Хірург-онколог
Лікар займається лікуванням доброякісних і передпухлинних захворювань шлунково-кишкового тракту, м'яких тканин і молочної залози. Здійснює прийом дорослих і дітей. Спеціалізується в галузі реконструктивної хірургії в онкології. Виконує видалення кондилом, бородавок, кератом, папілом, невусів і жировиків.
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25 м.Вокзальна3425
Онколог, мамолог
Лікар володіє сучасними методиками діагностики та лікування онкологічних патологій. Приймає пацієнток з фіброзно-кістозними утвореннями, фиброаденоматозом, гинекомастією, фіброаденомою. Є автором понад 60 публікацій в зарубіжних і вітчизняних виданнях. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Уролог, онкоуролог
Лікар спеціалізується в області урології та онкоурології. Займається реабілітацією пацієнтів з патологіями сечостатевої системи. Лікує сечокам'яну хворобу, цистит і уретрит. Бере активну участь в міжнародних конгресах і симпозіумах.
Хірург, онколог
Лікар-хірург, онколог, спеціалізується на виявленні, лікуванні злоякісних і доброякісних новоутворень. Дмитро Глібович займається розробкою профілактичних заходів щодо запобігання розвитку пухлин, призначає лабораторні аналізи та інструментальні дослідження.