Литвин Мар'яна Станіславівна

Дерматолог, дерматоонколога, дерматовенеролог
лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар дерматолог і онколог, спеціалізується на діагностиці і лікуванні новоутворень доброякісного і злоякісного типів. В роботі використовує методи радіохвильової хірургії, проводить процедури дерматоскопії. Діагностує і видаляє пухлини шкірних покривів. Лікує псоріаз. Входить до складу декількох медичних товариств дерматовенерологів.

Михаил
27 квітня '17р.
Самый лучший дерматолог в Днепропетровске, грамотная , профессионал !
Лариса
Обратилась с проблемой новообразования на лице. Получила квалифицированную консультацию. Очень довольна приемом. Рекомендую.
У меня воспалилась и уплотнилась родинка на ноге. Я обратилась к Марьяне Станиславовне, она провела обследование и дала рекомендации по поводу дальнейшего лечения. Я надеюсь, что все будет хорошо
Лариса
Рекомендую, потрясающая доктор, профессионал И просто хороший человек !!! Спасибо за сыночка !!!
Дмитрий
Один из лучших специалистом на моей памяти. Превосходная женщина! Писали о том, что она лучшая в Днепре - это так.
Михаил
Очень грамотная доктор, разобралась в вопросе с которым мучаюсь всю жизнь,жалею что не попал к ней раньше .

• 2001 р. — Дніпропетровська державна медична академія.

• практичний курс радіохвильової хірургії з елементами шкірної і ротаційної пластики;
  • сертифікат з проходження тематичних курсів удосконалення по "Дерматовенерологія" Харків;
  • дерматоскопія і дерматоонкология під керівництвом проф. О.В. Богомолець, м. Київ;
  • 2017 р. — курси підвищення кваліфікації по дерматоонкологии;
  • 2018 р. — курси підвищення кваліфікації по дерматохірургії;
  • сертифікат учасника науково-практичного семінару з дерматології і венерології "Сучасні тенденції і майбутні перспективи в лікуванні дерматовенерологических хвороб".

• Член ЕАДВ (Європейська асоціація дерматовенерологів);
  • Член асоціації дерматовенерологів України;
  • Член Дніпропетровської асоціації.