Скалицька Лариса Анатоліївна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287

Екатерина
Обе беременности велась у этого врача. Очень довольна. Чётко и ясно даёт рекомендации без излишних сюсюканий и долгих разговоров. Если за профессионализмом и опытом - то это к ней.
14 травня '18р.
Все 3 беременность наблюдалась у Ларисы Анатольевны. Отличный профессионал своего дела. Очень-очень довольна.
Лечится пока не приходилось, просто регулярно проверяюсь, но считаю ее отличным специалистом, сразу видно, когда человек на своем месте
В общем, впечатления очень хорошие. Оперативно, информативно, доступно и профессионально.
Олеся
Дуже хороший лікар, знає свою справу на всі 100%. Вела мою вагітність. Дуже сподобалось те, що лікар каже все без зайвих балачок, не назначає купу не потрібних ліків, і завжди готова проконсультувати по телефону, що досить зручно. Я була дуже задоволена і своїм знайомим рекомендую лише її
Замечательный специалист.

• 1994 р. — Дніпропетровська медичний інститут, «Лікувальна справа».

• Сертифікат про присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Акушерство і гінекологія».

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.