Сторінка 2. Косметологи у Дніпрі

Алёна
Потрясающий специалист с большим опытом работы в косметологии. Анжелика отличается от других специалистов своей невероятной чистоплотностью и любовью к деталям:) Это косметолог,который никогда не отпустит клиента недовольным)
25 січня '18 г.
Анжелика потрясающий, высококвалифицированный специалист своего дела. Ходила с проблемой два года,а она мне помогла ее решить за две недели:) Очень рада что наконец-то нашла своего косметолога. Всем очень-приочень рекомендую!
31 січня '18 г.
Обратилась к Анжелике с проблемой, которую удалось вылечить менее, чем за месяц, за что я ей очень благодарна! В результате - идеальное лицо)) Теперь вся семья к ней ходит- все довольны!))
20 лютого '18 г.
Анджела
Была на процедуре контурной пластики. Врач — очень аккуратная женщина, приятная в общении.
27 серпня '16 г.
Анджела
27 серпня '16 г.
Елизавета
У моего брата образовалась рана, она не заживала, все время выделялась жидкость. Он обратился к Тамаре Владимировне, она провела осмотр и назначила лечение
30 листопада '-1 г.
Дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, онколог, косметолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань шкіри і венеричних патологій. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виїжджає додому до пацієнтів. Виконує ультразвукову чистку особи, контурну пластику обличчя і губ. Лікує акне, вугровий хвороба, розацеа, псоріаз, дерматомікози.
Дерматолог, косметолог
Доктор Луговська Ольга Володимирівна спеціалізується в галузі дерматології і косметології. Вивчає природу виникнення косметологічних дефектів на шкірі, консультує пацієнтів щодо профілактики профільних проблем і захворювань. Надає клієнтам послуги чистки і пілінгу обличчя, лікує підліткові зміни шкіри і сліди від акне.
Косметолог
Спеціаліст займається ультразвукової чищенням обличчя, лазерної епіляції. Спеціалізується на мезотерапії обличчя і тіла, плазмоліфтінг, механічній чистці обличча, дермабразії, карбоксітерапії. Виконує індивідуальний підбір косметики для догляду за шкірою обличчя і тіла. Регулярно підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Косметолог
Спеціаліст в області косметології, проводить косметологічні маніпуляції по догляду за шкірою обличчя. Юлія Геннадіївна володіє сучасними і традиційними методами в косметології: виконує біоревіталізацію шкіри обличчя, плазмоліфтінг, чистку шкірних покривів особи, робить маски, пілінги. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.