Музика Лариса Вікторівна

Дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, онколог, косметолог
31 рік досвіду
лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань шкіри і венеричних патологій. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виїжджає додому до пацієнтів. Виконує ультразвукову чистку особи, контурну пластику обличчя і губ. Лікує акне, вугровий хвороба, розацеа, псоріаз, дерматомікози.

Оленька
Мені сподобалося як лікар спілкується з дитиною. Не нав'язувала аналізи, видно, що людина розбирається в тому про що говорить. Доступно пояснює. Малеча також задоволена лікарем, зовсім не боялася її. Усім повністю задоволені!
Стефанія
Візит до лікаря залишив тільки приємне враження. Лікар приділив багато уваги вивченню причин захворювання, і в кінці візиту ми не отримала список зі ста аналізів, тільки ті, що дійсно потрібні були. Зазначу також тактовність і почуття гумору, яке без сумнівів, дуже цінні в наш час)

• 1993 р. — лікувальна справа, Дніпропетровський медичний інститут.

• 2019 р. — ХМАПО ТУ.
  • 2018 р. — ХМАПО ТУ.

• УАДВК.

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, онколог, косметолог займається лікуванням захворювань

• алопеція;
  • акне;
  • розацеа;
  • псоріаз;
  • дерматомікози;
  • оніходістрофії;
  • інфекційні захворювання шкіри;
  • вірусні захворювання шкіри;
  • захворювання, які передаються статевим шляхом.