Дерматокосметолог у Дніпрі

Велика вдячність Олені Сергіївна за її професіоналізм !! Мойому батькові 78 років. Звернувся зі скаргами на грибок нігтя та довгий час не заживаючою раною. Нігті вилікували. Рану лікар ретельно обстежила та відправила до онколога. Де і продовжуємо лікування.
30 листопада '-1 г.
Зинаида
У меня на нервной почве появились высыпания и зуд. Обращаясь к доктору Пивняк за помощью, думала какую-то болезнь дерматологического характера приобрела. Оксана Владимировна помогла мне успокоиться, восстановить душевное равновесие, осознать причины своих проблем и неудач. Я даже не заметила, как все прошло. Вместе с психологическими проблемами, она мне вылечила и дерматит.
13 березеня '17 г.
Юля
Я к психологам всегда относилась скептически, но недавно изменила свое мнение полностью, благодаря случаю. Мне пришлось общаться с доктором Пивняк. Всего несколько сеансов и она избавила меня от тревожности, которая меня преследовала по любому поводу и без повода. Оксана Андреевна специалист, которому можно смело доверить свои проблемы и она поможет вам их решить.
25 квітня '17 г.
Очень благодарна за помощь. Врач хороший. Рекомендую.
18 серпня '16 г.
Дерматолог, косметолог
Олена Сергіївна-дерматолог вищої категорії, займається лікуванням шкірних захворювань: грибка шкіри, дерматиту, розацеа, псоріазу, себореї. Спеціалізується на дорослій і підлітковій дерматовенерології, а також на дитячій та дорослій дерматокосметології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Психолог, сімейний лікар, дерматолог, косметолог
Лікар Півняк Оксана Андріївна надає лікарську допомогу у духовно-моральному оздоровленню. У своїй роботі поєднує методи практичної сімейної та нетрадиційної медицини. Особливу увагу приділяє виявленню причинностних психологічних факторів, завдяки чому досягається ефективне рішення проблем зі здоров'ям. Активно застосовує тілесно-орієнтовану терапію, що допомагає позбавити людину від фобій і тривожних станів. Також займається лікуванням дерматологічних захворювань, проводить косметологічні процедури.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9