Мальчіков Федір В'ячеславович

Судинний хірург
Судинний хірург спеціалізується на сучасних технологічних методах лікування хвороб венозної системи. Займається проведенням консультативних прийомів і оглядом, оцінкою індивідуальних параметрів пацієнта, підготовкою до майбутньої операції. Лікує такі хвороби, як варикозне розширення вен, судинні зірочки, хронічна венозна недостатність. В роботі використовує лазерні й ультразвукові технології. Практикує методи склеротерапії, здійснює мініфлебоектомію.
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б

Катя
Федір В'ячеславович лікар від бога,в 2015р.потрапила я на прийом в 2-гу городську лікарню на 5-й день після пологів з тромбофлебітом, мене прооперували , і лікар все урахував, пологові розриви,психологічний стан,і зробив все можливе щоб зберегти грудне молоко,тобто лікар не тільки по своїй спеціалізації займався лікуванням,а і піклувався за подальше моє вигодування і т.д.інші лікарі могли просто прооперувати і начхати на те ,що ти після пологів і як тобі взагалі.гіркий опит вже був
Аля
У моего мужа варикозное расширение вен. Федор Вячеславович провел осмотр, дал оценку тяжести болезни. Он уверил, что патологии нет, операция не нужна и все будет хорошо

• 2006 р. — Українська медична стоматологічна академія, м. Полтава, лікувальна справа.
  • 2009 р. — інтернатура з хірургії на базі Національної медичної академії післядипломної освіти м. Київ.
  • 2013 р. — спеціалізація з судинної хірургії на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова.