Бондаренко Роман Володимирович

Судинний хірург
Доктор Бондаренко Роман Володимирович спеціалізується в області хірургії. Оперативним шляхом лікує судинні захворювання, в тому числі варикоз, судинні зірочки і флебопатії. Володіє всіма сучасними методами хірургічного лікування флебологических недуг, в тому числі техніками проведення склеротерапії та мініфлебоектомії. Веде консультативний прийом, оглядає, підбирає оптимальний метод терапії, продовжує спостереження після проведеного оперативного втручання.
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б

Валерия В.
Варикоз - это у меня наследственное. Хорошо, что сейчас появились новые методы лечения, которые значительно облегчают жизнь таким, как я. И хорошо, что есть врачи, владеющие такими методами. Я просто счастлива, что нашла Романа Владимировича.

• 2006 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця (м. Київ).

• 2006-2009 рр. — інтернатура на базі відділу судинної хірургії ЧМЛ №2, відділення малоінвазивної хірургії та флебології Київської міської клінічної лікарні №8 (основа кафедри загальної та судинної хірургії НМАПО), клініки судинної хірургії Центрального військового клінічного шпиталю.
  • 2010 р. — III Всеукраїнська конференція з міжнародною участю "Сухаревське читання" м. Київ.
  • 2010 р. — ІІІ з'їзд судинних хірургів та ангіологів України, м. Донецьк.
  • 2011 р. — майстер-клас з ендоваскулярної ангіопластики судин нижніх кінцівок, м. Полтава.
  • 2012 р. — Сучасні методи лікування в флебології, м. Мінськ.
  • 2012 р. — Конгрес ендоваскулярних хірургів України, м. Коктебель.
  • 2013 р. — 3rd Baltic Vein Days, Tallinn 2013.
  • 2013 р. — 8-th International Master Course in Phlebology, Riga.
  • 2014 р. — Сучасні методи лікування венозних трофічних виразок, м. Мінськ.
  • 2014 р. — ХV науково-практична конференція "Інновації в хірургії ран, з'єднань та ступні діабетика", м. Київ.
  • 2015 р. — Міжнародний конгрес "Слов'янський венозний форум", м. Вітебськ.
  • 2016 р. — Актуальні питання флебології, м. Яремче.
  • 2017 р. — International forum for minisurgery of varicose veins "Varady's 32-nd international workshop", Riga.
  • 2017 р. — International phlebological meeting, м. Київ.
  • 2017 р. — Актуальні питання флебології — венозна виразка, м. Яремче.
  • 2018 р. — Абляційні методики в лікуванні хворих з хронічними захворюваннями вен, м. Яремче.
  • 2018 р. — УЗ-анатомія сафено-феморального соустя і басейну ВПВ. Вплив анатомічних варіантів на хірургічну тактику, м. Харків.