Железова Вікторія Костянтинівна

Психолог
Спеціаліст Железова Вікторія Костянтинівна - психолог. Протягом 5 років надає грамотну психологічну допомогу. Допомагає пацієнтам справитися зі складними життєвими ситуаціями, розібратися з сімейними проблемами. Лікар надає грамотну підтримку пацієнтам проходять терапію від наркозалежності та алкоголізму. Приймає в приватному порядку.

Женя
Проблему, с которой обращался к специалисту, озвучивать не буду. Но скажу, что консультация была очень полезной. Мы постарались разобраться в сложившейся ситуации. Даны рекомендации и советы, которые постараюсь применить в жизни.Благодарю.
Лиза
Очень внимательная психолог. Смотрит реально на вещи. Мы были с молодым человеком на семейной консультации. Она не стала проявлять женскую солидарность. Дала нам пару хороших советов. За что ей огромное спасибо.

• 2014 p. — Київський національний лінгвістичний університет, факультет німецької філології, кафедра психології, м. Київ.

Лікар займається лікуванням захворювань

• здоровий спосіб життя;
  • зрада;
  • комплекси;
  • любовні відносини;
  • нав'язливі думки і стани;
  • самотність;
  • підтримка сім'ям АТО;
  • підтримка переселенцям;
  • посттравматичний синдром;
  • проблеми з дітьми;
  • проблеми шлюбу;
  • професія і кар'єра;
  • профорієнтація і працевлаштування;
  • психологічні проблеми на роботі;
  • психотехніки;
  • самооцінка;