Завгородня Ольга Юріївна

Гастроентеролог дитячий, педіатр, сімейний лікар
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні патологій шлунково-кишкового тракту у дітей і дорослих. Приймає пацієнтів з кишковими коліками, нудотою, блювотою, погіршенням апетиту і порушенням стільця. Лікує гастрит, дисбактеріоз, гепатит і панкреатит, дискінезію жовчовивідних шляхів, виразкову хворобу шлунка.

Малина
З лікаря не потрібно кліщами витягувати інформацію. Вона сама все розповідає, дає слушні рекомендації. Стан дитини після лікування покращився майже одразу. Ми вже і не пам'ятаємо що значить постійно хворіти. Дякую фахівцеві!
Клиент
Дуже хороший лікар. Консультація відбулась на дуже гарному, професійному рівні. Дитина навіть не хотіла йди з кабінету, настільки професійно вона змогла знайти підхід до доньки. Мені все дуже сподобалось. Дякую щиро лікареві.

• 2012 р. — ДУ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України", лікувальна справа.

• 2019 р. — Школа з дитячої гастроентерології Європейської асоціації дитячих гастроентерологів, гепатологів та нутриціологів (м. Варна, Болгарія).
  • 2019 р. — Форум молодих вчених гастроентерологів Європейського гастроентерологічного товариства (Відень, Австрія).
  • 2018 р. — Школа клінічної абдомінальної сонографії Європейського товариства з вивчення захворювань печінки (Роттердам, Нідерланди).
  • 2018 р. — Літня школа з дитячої гастроентерології Європейської асоціації дитячих гастроентерологів, гепатологів та нутриціологів (Афіни, Греція).
  • 2017 р. — Школа з дитячої гастроентерології Європейської асоціації дитячих гастроентерологів, гепатологів та нутриціологів (Кельн, Німеччина).
  • 2017 р. — Форум молодих вчених Європейської асоціації дитячих гастроентерологів, гепатологів та нутриціологів (Берген, Нідерланди).

• Європейська асоціація дитячих гастроентерологів, гепатологів та нутриціологів.
  • Європейський панкреатичний клуб.
  • Європейська організація з вивчення захворювань печінки.
  • Українська гастроентерологічна асоціація.
  • Асоціація з вивчення захворювань органів травлення.