Глуговська Анна Олександрівна

Гастроентеролог, терапевт
Лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і дихальної систем. Приймає пацієнтів з мігренню, ГРВІ, грип, нежить, панкреатитом, підвищеним артеріальним тиском, кашлем і хворобливими відчуттями в області серця. В роботі використовує сучасні методики.

Лікар працює в клініках:

Руслана И.
Професійний лікар. Консультація була чіткою і зрозумілою. Ми повністю залишилися задоволені роботою фахівця. Приємно йти до лікаря, знаючи що тобі точно допоможуть, так можна сказати про неї. Спасибі спеціалісту і рекомендуємо.
Оля В.
Вона дуже відповідальна та дуже грамотний лікар. Нам дуже сподобалося її ставлення, все докладно нам розповіла і описала. Тепер ми розуміємо суть кожного симптому, та чому він виник. Ми не перший раз до неї звертаємося, нам подобається.

• 2006 р. — закінчила Національний Медичний Університет ім. О. О. Богомольця.

• 2011-2012 рр. — курси спеціалізації на базі Української Військово-Медичної Академії. Спеціалізація: терапія.
  • 2012 р. — Українська Військово-Медична Академія, передатестаційний цикл за спеціальністю: терапія, присвоєна друга кваліфікаційна категорія.
  • 2013 р. — ТУ "Гастроентерологія в практиці лікаря терапевта".
  • 2013-2018 рр. — участь в різноманітних гастроентерологічних конференціях.
  • 2014 р. — Українська Військово-Медична Академія, передатестаційний цикл за спеціальністю: терапія, присвоєно першу кваліфікаційну категорію.
  • 2017 р. — ТУ "Синдром лихоманки в клінічній практиці" на базі НМУ ім. О. О. Богомольця.
  • 2018 р. — Спеціалізація на базі Української військово-медичної академії за спеціальністю: гастроентерологія.
  • 2019 р. — участь у Конференції з міжнародною участю PRO-PREBIOTIC.
  • 2019 р. — Післядипломний курс професійного удосконалення, тренінг — програма для лікарів «Мистецтво лікування»
  • 2019 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання нефрології, діалізу та трансплантації — Всеукраїнський день нирки 2019».
  • 2019 р. — Міжнародний саміт сучасних підходів до лікування внутрішніх захворювань.
  • 2019 р. — Науковий симпозіум за міжнародної участі XXI Національна школа гастроентерологів, гепатологів України.
  • 2019 р.- Національний мультидисциплінарний симпозіум з міжнародною участю «Всесвітній день запальних захворювань кишечника в Україні 2019».
  • 2019 р. — науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання медицини невідкладних станів».
  • 2019 р. — науково-практична конференція з міжнародною участю «Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції".
  • 2019 р. — Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH «Сучасні досягнення науки в медичній практиці».
  • 2019 р. — науково-практична конференція з міжнародною участю «Ревматологічні захворювання: сучасні проблеми лікування та забезпечення моніторингу».
  • 2019 р. — ТУ "Сучасні питання діагностики та лікування хворих на кишкові інфекції, вірусні гепатити та ВІЛ/СНІД".

• Є членом асоціації превентивної та антиейджинг медицини.