Кищенко Олена Володимирівна

Педіатр, дієтолог, дитячий гастроентеролог
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії різних захворювань у дітей і підлітків. Займається діагностикою та лікуванням соматичних патологій у дітей. Консультує з приводу харчування вагітних і мам під час грудного вигодовування. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, ГРВІ, пневмонію, гастритом, циститом, харчовими отруєннями.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б м.Либідська41м.Палац Україна163м.Звіринецька186
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264

Пінчук Максим Олександрович
Все добре
Зарина
Лікар дуже уважна, все розпитала, дитина не боялася її, як це часто буває на прийомі у лікаря. призначила лікування, зараз мій малюк, почуває себе значно краще! Ми залишилися дуже задоволені. За потреби будемо звертатися лише до неї.
Аріна
Дуже задоволена зустріччю з цим лікарем, дуже хороша жінка, нам сподобалася. Відповідально підійшла до дитини, дитина посміхалася їй, незважаючи на те, що ще дуже маленький. Консультація пройшла на вищому рівні. Ми задоволені.

• 2007 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність: педіатрія.
  • 2009 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність: педіатрія.
  • 2013 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність: педіатрія.
  • 2017 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність: дієтологія.