Грабчук Сергій Олександрович

Терапевт, гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Здійснює підбір і корекцію схеми лікування при ішемічній хворобі серця та серцевої недостатності. Лікує хронічний бронхіт, бронхіальну астму, цистит, пієлонефрит, виразкову хворобу шлунка і синдром роздратованого кишечника. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД та ЕКГ.

Роман
Все дуже сподобалася! Лікар уважний, та доброзичливий. На основі додаткових методів дослідження, поставив точний діагноз, та призначив відповідне лікування. На данний момент стан значно покращився. Рекомендуємо цього чудового спеціаліста.
Валентін
Все прекрасно! Лікар просто шикарний спеціаліст. Кращого лікаря, ніж він, ми не зустрічали. Завжди привітний, усміхнений, уважний до найменших дрібниць. Все детально пояснить та призначить лікування. Чудовий спеціаліст та людина!

• 2000 р. — закінчив Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
  • Інтернатура за спеціальністю: терапія.
  • 2016 р. — спеціалізація по гастроентерологія.

• 2018 р. — Тематична доповідь на тему "Супровід пацієнтів з кишковим дисбіозом".
  • 2019 р. — Конференція з лікування хворих на СПК.
  • 2019 р. — Конференція на тему "Антибіотикорезистентність та раціональне призначення антибактеріальних препаратів".
  • 2019 р. — Гастрошкола по лікуванню хворих на кислотозалежним захворюванням шлунка і стравоходу.