Заєць Іван Віталійович

Психолог
Лікар вищої категорії
Викликати додому
Психологічне консультування, профконсультування, психодіагностика, тренінги, лекції, майстер-класи.

Роберт
Після першої консультації, прийняв рішення, що піду з лікарем далі. Сподобалося, що Іван не дає людині відчуття ілюзії, говорить прямо, по справі, попереджає про те, що доведеться докласти зусиль, щоб знайти причину і усунути її. рекомендую!
Вячеслав
Консультація, дуже сподобалася. Лікар викликає прихильність до себе, сподіваюся на подальшу співпрацю! І виходячи з першої консультації, можу зробити висновок, що фахівець дійсно компетентний. Сподіваюся, що в майбутньому буду з ним працювати!

• 2009 р. — Національний університет імені М. П. Драгоманова, фахівець (соціальний педагог, практичний психолог).
  • 2012 р. — аспірантура Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих) НАПНУ.

• 2007 р. — сертифікований учасник курсу "НЛП-практик" Української академії тренінгу.
  • 2010 р. — "Intel. Навчання для майбутнього" з ефективного використання інформаційно-комунікативних технологій при викладанні учбових предметів відповідно до Державного стандарту утворення України: сертифікат № 04/19 РТ.
  • 2016 р. — "Англійська мова для наукових і науково-педагогічних працівників".
  • 2017 р. — "Навички побудови ефективного тренінгу".