Воротнікова Альона

Психотерапевт, Дитячий психолог
Консультація 1900 грн.
Лікар Воротнікова Алена спеціалізується в області дитячої психоаналітики, має 6-річний стаж. Надає професійну допомогу пацієнтам, які страждають від різних фобій, надмірної агресивності, нормалізує сон, підвищує самооцінку, вирішує сімейні та особистісні конфлікти, а також займається лікуванням замкнутості.

София
Я стала переживать, когда воспитатели в детском саду стали жаловаться, что ребенок стал гиперактивным, что они с ним не могут справиться. Тогда мы обратились к психологу. Мы попали к очень хорошему специалисту Воротниковой Алене ласково общалась с сыном, и это общение понемногу стало приносить результаты.Ребенок стал вести себя нормально, прекратились жалобы в саду.Спасибо за помощь.
Анжела
Воротникова Алена помогла нашей дочке адаптироваться в школе. Она у нас девочка хорошая, только совсем мало общалась с другими детками, я боялась, что из-за этого у нее в школе будут проблемы. Спасибо большое.

• 2002 р. — Київський Національний Економічний Університет, факультет "Економіка підприємства", спеціальність "Менеджмент виробничої діяльності";
  • 2012 р. — Київський педагогічний інститут ім. М. Гринченка, спеціальність "Практичний психолог";

• 2016 р. — Перша Київська школа психотерапії, 5-ти літній проект "Груповий психоаналіз", груповий психотерапевт, повчальні психоаналітики: Кечур Р., Бірюкова Г.;
  • 2016 р. — Київська асоціація практикуючих психологів і психотерапевтів, КАППП, тренінг "Розробка програми тренінгу";
  • Проект "Психоаналітична психотерапія дітей і підлітків": дитячий психоаналітичний психотерапевт. Повчальні психоаналітики Худякова Н., Завгородня В.;
  • УПУ (Український психотерапевтичний університет) обов'язкове навчання у рамках європейської психотерапевтичної сертифікації), теоритическая база, ПА.

• член Українського союзу психотерапевтів;
  • учасник супервізійної групи під керівництвом Пустовойта Михайла Михайловича — члена Міжнародної Психоаналітичної Асоціації (IPA).