Волощук Віктор Володимирович

Проктолог, Хірург
магістр медицини
Лікар спеціалізується в галузі хірургії та проктології. Володіє сучасними методиками виявлення і лікування проктологічних захворювань. Виконує малоінвазивні хірургічні втручання з видалення геморою. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Оперировалась в декабре у доктора Волощука В.В. Клинику и доктора выбирала сама и ни на секунду не пожалела о своем выборе. Прекрасный человек и настоящий профессионал. У меня был не самый простой случай, поэтому в клинике наблюдалась еще сутки после операции, поскольку делали спинальную анестезию и необходимо было исключить возникновение кровотечения. Операция прошла прекрасно, анестезиолог Загорный В.В. сделал всю процедуру абсолютно безболезненно. Сутки в палате за мной ухаживала Мариночка Коломиец, очень внимательная и чуткая медсестра. Домой ушла своими ногами, даже такси не вызывала, самочувствие не вызывало опасений. Через месяц забыла о боли и дискомфорте, которые испытывала годами. Спасибо, Вы настоящие профессионалы!!! Из минусов - в клинике не всегда работает терминал.
Виктор
Хочу выразить свое большое спасибо доктору Волощуку В.В. Операция прошла успешно и практически безболезненно. Буквально все заняло 10 минут. Затем, я еще где-то полежал минут 15 в стационаре и мог, хоть и немного некомфортно, но уверено идти домой. Благодаря, профессионализму доктора, мое восстановление прошло очень быстро и без осложнений. Также спасибо Мед Сити, за адекватные цены и приятные скидки.
Олеся
Я вдячна Богу, що звів мене з цим прекрасним лікарем і професіоналом своєї справи. Це веселий, добрий і співчутливий лікар. Я раніше так боялася лікарів цієї делікатної спеціальності, а ось тепер я із задоволенням його відвідую. Віктор Володимирович проводив у мене операцію по видаленню параректального свища,яка пройшла на відмінно. Хай береже Господь цього талановитого лікаря. Я закохалася в його професіоналізм і людські якості. Молюсь за нього і його сім'ю.
Олеся
Волощук Віктор Володимирович професіонал своєї справи. Дуже приємно було перебувати у нього на прийомі, він уважно вислухав і порадив, що робити з моєю проблемою, також прекрасно провів операцію. Він веселий і простий у спілкуванні, я не просто задоволена, все було супер. Це лікар з великої літери. Хай йому щастить і нехай його Господь береже.

• 2009 p. — НМУ ім. O.O. Богомольця, лікувальна справа;
  • 2012 p. — Українська військово-медична академія, спеціалізація по хірургії.

• 2015 р. — first aid on battlefield, British Armed Forces;
  • 2016 p. — DIMO (військово-медичний департамент з підготовки хірургів для збройних сил США), сертифікат інструктора Damage control surgery;
  • 2016 p. — Mass casualty response, ATLS, DIMO;
  • 2016 p. — MRMI (medical response of major incident);
  • 2017 p. — Marienhospital Witten, Westfallen Germany, coloproctology department, Workshop: Lasers in proctology (hemorrhoids, fistula, sinus). Biolitec biomedical technology GmB;
  • 2017 p. — цикл «Проктологія», післядипломна удосконалення лікарів, безперервне медичну освіту РОХ (Російське суспільство хірургів);
  • 2018 p. — сертифікат «Тромбози і кровотечі: доказова медицина та мультидисциплінарний підхід», м. Київ;
  • 2018 р. — Міжрегіональна науково-практична конференція «Амбулаторна колопроктологія», м. Москва, РФ;
  • 2018 р. — ТУ «Науково-практичний курс по лапараскопічної хірургії», НМАПО ім. П.Л.Шупика.

• Член європейської асоціації колопроктологів.