Стаховський Юрій Володимирович

Хірург
Лікар спеціалізується на наданні екстреної допомоги при відкритих переломах та розвитку гострих станів, що вимагають оперативного втручання. Займається видаленням доброякісних новоутворень, розкриває абсцеси, видаляє гангрену. Змінює пов'язки, знімає шви. Приймає в плановому порядку.

Игорь
Стаховский Ю.В. - хороший специалист. Был у него недавно на консультации. Врач дал исчерпывающую консультацию, объяснил на понятном языке, что сделать, как лучше, какие могут быть результаты и последствия. Я остался доволен.

• 1993 р. – Закінчив Донецький державний медичний інститут ім. А.М.Горького за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 1996 р. – Закінчив інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» у Луганському державному медичному університеті.

• 2001 р. – Присвоєння другої категорії за спеціальністю «Хірург»
  • 2001 р. – передатестаційні курси на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти
  • 2018 р. - Підтверджено звання спеціаліста зі спеціальності

Лікар-хірург надає послуги

• Консультація хворих хірургічного профілю
  • Проведення ПХВ, некректомії, накладання швів, зняття швів
  • Розтин абсцесів (фурункули, карбункули, панарихії, панариції, парапроктити, флегмони)
  • Видалення липом, атером, гігром, невусов, дерматофібром та ін.
  • Діагностична аноскопія та лікування проктологічних хворих