Тодорюк Людмила Андріївна

Кардіолог
Кардіолог Тодорюк Людмила Андріївна спеціалізується на виявленні, постановці діагнозу і лікуванні захворювань серцево-судинної системи. Проводить консультації з питань здоров'я серця і судинної системи пацієнта. Проводить огляд, збір анамнезу та діагностику із застосуванням електрокардіографії і ритмокардіографії. Практікуетвелоергометрію. Проводить електрокардіографію, яка дозволяє провести детальне обстеження серцевих артерій. Лікує вроджені пороки серця, вегетосудинну дистонію, аритмію, тахікардію, ішемічну хворобу серця. Володіє спеціальним обладнанням, за допомогою якого проводить холтерівське моніторування ЕКГ.

Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214

Victor Chuzh
Обращалась к Людмиле Андреевне моя мама с проблемами сердца. Выписали курс терапии, лекарства. Результат ощутимый, спасибо за заботу.
Петр Ярославович
На приеме получил всю необходимую информацию, сразу видна компетентность доктора
Женя
Приходили на прием с отцом. Очень помогла. Долгих лет жизни врачу!

• 1988 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

• 1997 р. — курси підвищення кваліфікації;
  • 2002 р. — курси підвищення кваліфікації;
  • 2007 р. — курси підвищення кваліфікації;
  • 2012 р. — курси підвищення кваліфікації.