Жаринов Олег Йосипович

Аритмолог
Кандидат медичних наук
Професор
Лікар-аритмології, професор, спеціалізується в області функціональної діагностики серцевої діяльності, займається терапією шлуночкової аритмії, артеріальної гіпертензії. Виконує і розшифровує ЕКГ, ритмокардіографії, проводить моніторинг добових змін АТ і ЕКГ при кардіологічних патологіях. Займається науковою діяльністю, автор 500 наукових публікацій.

Доктор Жаринов не только очень хороший специалист, он еще и очень приятный и замечательный человек. На приеме всегда ответит на все вопросы, даст грамотные рекомендации. С ним я абсолютно спокойна за свое сердце.
Виктор
Я очень доволен доктором. Мне понравилось внимательность врача, быстрота, четкость, позитивный настрой.
Иван
Компетентный специалист, с первого взгляда внушает доверие. Благодарен за лечение

• 1988 р. — Львівський державний медичний інститут;
  • 1992 р — Клінічна ординатура і аспірантурі у відділенні аритмій серця ВКНЦ АМН СРСР (м. Москва);
  • 1992 р. — Захист кандидатської дисертації з проблем варіабельності ритму серця у пацієнтів з шлунковими аритміями;
  • 1996 р. — Захист докторської дисертації з проблеми аритмогенного впливу дисфункції лівого шлуночка;
  • 2001 р. — професор кафедри кардіології Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • Науковий ступінь — Доктор медичних наук.

• Член міжнародного наукового ради дослідження "RealiseAF" по діагностиці та лікуванню фібриляції передсердь.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Педіатр, кардіоревматолог, Функціональний діагност