Прокопенко Євген Віталійович

Кардіолог
Кардіолог Прокопенко Євген Віталійович спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб, які відносять до серцево-судинної системи. На консультації надає вичерпну інформацію про стан здоров'я та його відхилень у пацієнта. Діагностує хвороби, як вроджені, так і придбані. Лікує артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця, вегетосудинну дистонію, вроджені вади серця, інфаркт міокарда, стенокардію, аритмію, серцеву недостатність, аневризму, атеросклероз і хвороби, які характеризуються тромбуванням. Проводить холтерівське моніторування АТ і ЕКГ. Спеціалізується на проведенні електрокардіографії (ЕКГ).

Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214

Tatianka
Прекрасный кардиолог, выявил во время проблемы с сердцем у моего отца. Срочно принятые меры помогли избежать трагедии. Огромная благодарность доктору за знания и человеческий подход к пожилым пациентам.
Приємно відчувати, що ти у надійних руках)
Прекрасний лікар , кардіолог від Бога ,,людяний і добрий.
валентина кобиш
вдячна за багаторічну професійну допомогу за людяність і розуміння рекомедую професіонал своєї справи
Степан Владимирович
Суперкардиолог от Бога ! Его знания, стиль работы, подходы к постановке диагноза и выбору оптимальной схемы лечения вот уже более 10 лет вызывают у меня восхищение. Огромная благодарность ! Так держать !!!
Степан Владимирович
Евгений Витальевич Прокопенко грамотный кардиолог - профессионал! Очень приятный и вежливый человек. Очень благодарны!!!
Прекрасный доктор!!! Я в восторге!!! За все пол года поиска нужного доктора, я ему одному поверила и не ошиблась! Спасибо Вам огромное!

• 1999 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2000 р. — Інтернатура за фахом "Терапія", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2001 р. — Спеціалізація по напряму "Кардіологія".

• Курси підвищення кваліфікації в 2006, 2010 і 2011 рр.

• Учасник Асоціації кардіологів України.