Тендітна Леся

Юнгіанскій психотерапевт, Дитячий аналітичний психолог
Доктор Тендітна Леся спеціалізується в області дитячої аналітичної психології, є юнгианским психотерапевтом, має 13-річний стаж. Надає спеціалізовану допомогу дітям, усуваючи тривожність, нормалізує сон, прискорюючи адаптацію, допомагає знайти спільну мову з однолітками, підвищити самооцінку, розібратися в проблемах всередині колективу, сім'ї, а також наставляє на вірний шлях і коригує поведінку.

Света
К Лесе пошли по наводке воспитателя из детского сада. Мой ребенок очень перепуганный. Я не знаю с чем это связано, но страхов и фобий много, несмотря на его маленький возраст. Леся помогла разобраться в проблеме, через несколько сеансов результат был «на лицо».
Лика
Мало таких чутких врачей как Леся. Она просто зрит в корень проблемы! Я страдала тревожностью, постоянно присутствовали какие-то страхи, из-за этого не могла спокойно жить. Благодаря компетенции врача мне стало намного легче. Спасибо!

• 2009 р. — Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, спеціальність "корекційний педагог-психолог".

• 2006 р. — повчальна програма Дмитра Залесського "Юнгіанськая аналітична психологія і консультування";
  • 2007 р. — повчальна програма Оксани Залесської "Юнгіанськая дитяча психотерапія";
  • 2008 р. — пропедевтика психіатрії;
  • Участь в міжнародних конференціях Української групи розвитку IAAP і Професійній асоціації дитячих аналітичних психологів (ПАДАП);
  • Участь в семінарах і супервізійних групах юнгианских аналітиків : Мартін Шмидт, Франсуа-Мартен Валла, Річард Уэйнрайт;
  • Регулярна участь в семінарах юнгианской пісочної психотерапії.