Суслова Наталія Олександрівна

Сімейний лікар, Дієтолог, Терапевт
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні різних хвороб у дорослих і дітей. Консультує з приводу вакцинації, правильного раціону харчування. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, цистит, гастрит, риніт, бронхіальну астму. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Рима
Дуже уважна при огляді. Все пояснює. Добре налагоджує контакт з дитиною. Чую про неї тільки найкращі відгуки. Дякуємо. Плануємо і надалі звертатися з питань здоров'я нашої донечки. Роботою лікаря повністю задоволені! Рекомендую!
Неодноразово ходжу до цього лікаря, разом з дитиною. Спочатку була недовіра, новий спеціаліст все ж таки, але думаю, це - шаблон. І я не помилився, лікар дійсно віртуоз своєї справи. На мій погляд, Наталія Олександрівна дуже компетентна.

• 2002 р. — Тернопільський державний медичний університет, НМАПО ім. П. Л. Шупика.

• 2018 р. — Навчання в школі "ліпідології" Дубровник, Хорватія.
  • 2018 р. — Навчання в школі "Сімейної гіперхолестеринемії", Дебрецен, Угорщина.
  • 2019 р. — Курси підвищення кваліфікації "Європейський клуб ліпідології при Європейській асоціації атеросклерозу", Тутцінг.
  • 2019 р. — Навчання в on-line Academy Uniprof "мітохондрійне здоров'я".
  • 2020 р. — Курси підвищення кваліфікації "Основи нутриціології" НМУ ім. О. О. Богомольця.