Суботіна Вікторія Романівна

Офтальмолог, ретинолога
Лікар вищої категорії
Лікар-офтальмолог вищої категорії. Спеціалізується на лазерному лікування захворювань органів зору. Займається лікуванням дистрофічних захворювань сітківки, макулодистрофії, вторинної катаракти, інтравітреального введення лікарських засобів. Постійний учасник Всеукраїнських та міжнародних з'їздів і конференцій.

Марк
Спасибо Виктории Романовне за вылеченную у моей мамы катаракту! В ее возрасте было возможно только лазерное лечение. Хорошо, что мы обратились к врачу, владеющему этой методикой.
Соня
Лечение было действительно эффективным. Рекомендую.
Даниил
31 травня '16р.
Лучший врач из всех возможных! Рекомендую обязательно!

• 1999 р. — Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгієвського за фахом: лікувальна справа;
  • 2001 р. — інтернатура на базі Київської міської клінічної лікарні «ЦМХГ» при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. ПЛ.Шупика МОЗ України;
  • 2004 р. — клінічна ординатура на базі Київської міської клінічної лікарні «ЦМХГ» при Киевскоймедицинской академії післядипломної освіти ім. ПЛ.Шупика МОЗ України.

• 2005 р. — підвищення кваліфікації на ГОУ ДПО СПб МАПО м. Санкт-Петербург за циклом «Лазерні інтраокулярні методи лікування захворювань органів зору».

Лікар-ретинолог займається лікуванням захворювань

• папіломи на повіках;