Петренко Оксана Василівна

31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доцент
Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук, доцент кафедри офтальмології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, голова Київського відділення Асоціації офтальмологів-нейроофтальмологів і глаукоматологів України. Володіє сучасними методами лазерного лікування глаукоми, високотехнологічними оперативними втручаннями при травмах очей, вік, слізних органів, реконструктивними і відновними операціями на допоміжному апараті очі.

виктор
Хороший доктор
Аліна
До Оксани Василівни потрапила з дуже складною ситуацією ока. Проходила оперативне лікування в 2014 році. Надзвочайно задоволена як результатом, так і людяністю та порядністю лікаря!!! Дякую, Вам, Оксана Василівна!
Доктор Оксана Васильевна. Руки-золотые. 11.12.2018г. так профессионально и умело провела операцию,что я даже не почувствовала как началась сама операция. Выражаю огромную благодарность, Оксане Васильевне и всем кто был рядом во время операции: Алле Руслановне и т.д. Благодарю,Благодарю,Благодарю!
лариса
Хочу поблагодарить замечательного доктора. Оксана Васильевна дала мне возможность смотреть на мир двумя глазами. Большое человеческое спасибо.

• 1994 р. — Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 1996 р. — інтернатура з спеціальності «Офтальмологія» при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • Науковий ступінь – Доктор медичних наук.

• Голова Київського відділення Асоціації офтальмологів-нейроофтальмологів та глаукоматологів України.