Сіткарева Ірина Олександрівна

Психолог
Доктор Сіткарева Ірина Олександрівна спеціалізується в області дитячої психології, займається діагностикою, психокорекції неврозів, емоційних розладів, поведінкових порушень, фобій. В роботі спирається на навички нейропсихологічне діагностики, застосовує тестові і проектні методики. Доктор веде групи арт-терапії, психосоматики, терапевтичні заняття для дітей і дорослих. Використовує сильні сторони сім'ї для відновлення дитячого психічного здоров'я.

Таня
Ирина Александровна человек с мощной энергетикой. У моего ребенка были проблемы, она помогла. Не хочу вдаваться в подробности, но этот специалист в прямом смысле этого слова спасла психическое здоровье моей малышки. Очень вам благодарна!
Лена
К Ирине Александровне обратилась по наводке подруги. У ребенка были некоторые проблемы, необоснованные страхи и прочие напасти. После нескольких консультаций, состояние стало улучшаться. Спасибо вам за оказанную помощь!

• Член Українського союзу психотерапевтів (УСП).

Теми наукових праць

• Дисертація на тему: «Особливості психофізіологічного розвитку у дітей з ранньою депривацією».

Стратегія лікування

• Використання сильних сторін сім'ї, щоб вийти зі складної ситуації.

Лікар надає послуги

• арт-терапія в роботі з дітьми та підлітками;
  • психосоматика у дітей та підлітків;
  • терапевтичні групи для дітей;
  • дитячо-батьківські групи;
  • табір для підлітків.