Силіна Наталія Костянтинівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії надає ряд лікувальних діагностичних послуг при недугах, що вражають органи жіночої сечостатевої системи. Спеціалізується на патологіях матки. Кандидат медичних наук, консультує як гінеколога-ендокрінілога, лікує безпліддя у жінок. Проводить діагностику за допомогою ультразвукових технологій. Веде вагітних. Виконує оперативні втручання з видалення поліпів.

Больше всего в жизни боялась стоматологов и гинекологов. К гинекологу пошла, когда дальше тянуть уже было некуда. Какое счастье, что я попала к Наталии Константиновне! С ней мне ничего не страшно. Приятный человек и сомнений в ее профессионализме у меня нет. Я даже удаление полипов перенесла спокойно.

• 2003 р. — Запорізький державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 2005 р. – інтернатура та магістратура за спеціальністю "Акушерство та гінекологія";
  • 2006 р. — програма по обміну досвідом, США;
  • 2008 р. — Аспірантура з акушерства та гінекології;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• 2003 р. — курси "ВІЛ-інфекція та СНІД";
  • 2005 р. — курси «Діагностика та лікування злоякісних пухлин та передпухлинних захворювань жіночої статевої сфери з основами кольпоскопії»;
  • 2009 р. — курси «Діагностика візуальних форм раку»;
  • 2010 р. — курси «Актуальні питання ендокринної гінекології»;
  • 2010 р. — спеціалізація з ультразвукової діагностики;
  • 2011 р. — курси «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології»;
  • 2014 р. — курси «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології»;
  • 2011 р. — курси "Основи гістероскопії та лапароскопії в акушерстві та гінекології";
  • 2012 р. — курси "Патологія шийки матки, кольпоскопія";
  • 2013 р. — курси "Актуальні питання передпухлинної патології шийки матки";
  • 2014 р. — спеціалізація з дитячої гінекології.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець