Шпаченко Наталія Олегівна

Психолог, Психотерапевт
Викликати лікаря додому
Лікар Шпаченко Наталія Олегівна спеціалізується в області психології, психотерапії, має 3-річний стаж. До компетенції лікаря входить діагностика і лікування різних розладів психоемоційного стану людини. До доктора звертаються для вирішення складної проблеми, пошуку спільної мови з підлітками, збереження сім'ї, підвищення самооцінки, боротьби з депресією.

Саша
Очень рекомендую отличного специалиста всем, кому нужна профессиональная психотерапевтическая помощь. Это отличный доктор, мне очень помогла справиться со сложной ситуацией, я ей благодарна безмерно. Теперь буду периодически обращаться, если будет нужно. Теперь я знаю, кому можно доверять.

• 2015 р. — НМУ імені О. О. Богомольця: спеціальність «Медична психологія»;
  • 2014 р. — Український психотерапевтичний університет, напрямок: «Гештальт-терапія».

• 2015 р. — "Електроенцефалографія", Інститут нейрохірургії імені А. П. Ромоданова НАМН України;
  • 2015 р. — тренінгова програма Френка П'юселіка «Робота з ветеранами військових дій» з використанням елементів НЛП;
  • 2015 р. — ТRE (Trauma releasing exercises) – Andreas Harold, Швеція;
  • 2016 р. — "Наративно- експозиційна терапія у роботі з мігрантами", тренер Інга Місамаль, Німеччина.

Участь у соціальних проектах

• Участь у соціальному проекті «Соціально-психологічна допомога населенню, потерпілому в зоні АТО»;
  • Психолог-експерт. Інтерв'ювання кандидатів на предмет профпридатності для роботи в спецпідрозділі «КОРД» МВД України.

• Українська асоціація психотерапевтів.