Шевенко Алла Миколаївна

Психолог
Лікар вищої категорії
Викликати додому
Психологічне консультування, профконсультування, психодіагностика, психокорекція, тренінги, майстер-класи.

В.
Все пройшло добре! Мені сподобалося! Лікар вник в суть проблеми моєї дитини, та розповів що потрібно робити. Дав відповідні рекомендації. І ми домовилися що через місяць ми знову вийдемо на зв'язок. щоб оцінити результати лікування.
Мені сподобалося ставлення лікаря до дитини, і сама атмосфера. Лікар вислухав мене дуже уважно, швидко налагодив контакт з моєю донькою. Перший позитивний результат я почала помічати уже після другого сеансу. Зараз вже набагато краще.

• 2006 р. — Національний університет імені М. П. Драгоманова, магістр (практичний психолог, викладач психології).
  • 2011 р. — аспірантура Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих) НАПНУ.

Курси підвищення кваліфікації/h3>

• 2019 р. — Національний авіаційний університет. Курси підвищення кваліфікації за учбовою програмою: "Пріорітетні напрями психології для викладачів установ вищої освіти", спеціальність: 053 " Психологія".
  • Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка "Професійно орієнтований курс для практичних психологів установ загальної середньої освіти".