Романенко Мар'яна Станіславівна

Гастроентеролог, терапевт, дієтолог
Кандидат медичних наук
Лікар займається виявленням і комплексним лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на розробці індивідуальних графіків харчування. Лікує гастрит, синдром подразненого кишечника, панкреатит, виразкову хворобу шлунка, холецистит, дуоденіт. Систематично бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.

Мар’яна
Лікар дуже добре розбирається в своїй справі, компетентна. Майже одразу впоралася з моєю проблемою, чого не змогли зробити інші лікарі. Вони призначали не ефективні ліки. А цей лікар призначив препарати які мені допомогли. Відчуваю себе краще.
Виолетта
Мені дуже сподобався лікар. Так докладно, за 20 років мого життя, мені ще ніхто не пояснював проблему. І не показував як і що потрібно робити для покращення стану. Велике дякую. Я впевнена, що все вийде як найкраще. Спеціаліста рекомендую!
Лікар дуже компетентна та уважна, розглянула мою проблему детально та чітко спланувала лікування. Вже відчуваю полегшення стану, думаю, все нормалізується. Рекомендую, гарний спеціаліст!
Закревська Валентина Іванівна
Лікар дуже компетентна у своїй справі, уважна, вивчивши детально проблему пацієнта, дає зважено поради та адекватне лікування без нічого зайвого. Нажаль, часу відведеного на детальну консультацію не вистачає, тому Марьяні Станісл довелося ще й по телефону продовжити давати поради за рахунок особистого часу. Лікарем задоволена, чітко дотримуюсь ії порад , вже відчула покращення свого стану. Дуже рекомендую!

• 2001 р. — закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю: лікувальна справа.
  • 2002-2004 рр. — на базі ДУ "Інститут геронтології НАМН України" пройшла клінічну ординатуру за спеціальністю: терапія.
  • Там вона також закінчила аспірантуру за спеціальністю: внутрішні хвороби.
  • 2011 р. — захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю: гастроентерологія.
  • 2015 р. — пройшла спеціалізацію з дієтології на кафедрі гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • З 2015 р. — працює асистентом кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО ім. П. Л. Шупика.

Додаткова інформація

• Є автором понад 70 наукових праць, співавтор двох патентів на корисну модель, двох методичних рекомендацій, одного підручника.

Лікар-гастроентеролог надає послуги

• консультативний прийом з питань гастроентерології;
  • консультація по дієтології з діагностикою та розробкою індивідуального ПХ;
  • профілактика та лікування ШКТ та багато ін.

Лікар-гастроентеролог займається лікуванням захворювань

• всі відомі захворювання ШКТ та інших захворювань органів черевної порожнини.