Волкова Світлана Леонідівна

Гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії захворювань шлунково-кишкового тракту. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД органів черевної порожнини, гастроскопію, колоноскопію. Лікує гастрит, дисбактеріоз, панкреатит, цироз печінки, холецистит, виразкову хворобу шлунка.

Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52

Савелий
Це один з кращих лікарів що я відвідували. Багато знає, докладно пояснює, розповіла багато методів лікування. Ще, дуже приємна людина. Постійно усміхнена та весела. Чекати не довелося, нас прийняли завчасно. Сервіс на висоті! Рекомендую!
28.04.2017
Доступно пояснила, індивідуальний підхід до пацієнта. Що до цінової політики, радила препарати та його аналоги, щоб людина змогла вибрати, що краще відповідає його фінансовим можливостям. В загальному дуже хороший лікар! Все сподобалося.

• 1989 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальна справа.

• Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України.