Попова Уляна Романівна

Офтальмолог, ретинолога, офтальмохірурги, офтальмоонкологія
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор Попова Уляна Романівна - офтальмолог, лікар вищої категорії. Досвід роботи 23 роки. Спеціалізується в галузі офтальмології і ретинології. Є кандидатом медичних наук. Удосконалює навички, бере участь в наукових конференціях, розробляє методики боротьби з патологіями органів зору. Веде активну громадсько-благодійну діяльність. Має величезний практичний досвід, усуває захворювання сітківки ока, проводить складні операції по відновленню органів зору. Приймає в приватному порядку.

Виктор
Делал операцию на сетчатке, доволен , данного врача рекомендовали. Цена/качество отличные!
Катюша
У Ульяны Романовны была на лазерной коррекции зрения. Уже думала, что никогда не смогу ясно видеть, но решившись на операцию я не пожалела. Девочки и мальчики не бойтесь врачей, они делают нашу жизнь комфортнее и лучше.
Богдана
От ребенка подхватила конъюнктивит, спасибо Ульяне Романовне, что смогла быстро все привести в порядок и мне не пришлось на долго выпадать с рабочего ритма.

• 1998 р. — Національний медичний університет ім. О.O. Богомольця.

• Член Товариства офтальмологів України.

Лікар надає послуги

• діагностика зору;
  • консультація ретинолога;
  • консультація офтальмолога;
  • хірургія новоутворень повік, папіломи повік;
  • консервативне лікування;
  • лазерне лікування патології сітківки;
  • оптична когерентна томографія сітківки;
  • фото очного дна;
  • радіохвильове видалення новоутворень повік.