Паламарчук Леся Дмитрівна

Хірург, Проктолог
Лікар першої категорії
Спеціаліст займається лікуванням патологій і хронічних захворювань в області проктології та флебології. В роботі застосовує сучасні методи, наприклад, склеротерапію, а також різні хірургічні маніпуляції. Регулярно бере участь в профільних науково-практичних семінарах, конференціях, тренінгах.

Лена
Врач Паламарчук Леся Дмитриевна - специалист с большой буквы. У нее наблюдалась моя мама. Я была на 100% уверена что такой молодой врач не поможет нам. Как я ошибалась! Спасибо вам доктор за проявленную компетентность!
Катя
Паламарчук Леся Дмитриевна - очень опытный специалист. У меня в зрелом возрасте появились проблемы с венами на ногах. Врач провела диагностику, назначила лечение. Ее схема терапии начала действовать сразу! Спасибо за то, что боль отступила.

• 2014 р. — Українська медична стоматологічна академія, медичний факультет;
  • 2016 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація по хірургії.

Лікар надає послуги

• прийом пацієнтів хірургічного профілю
  • діагностика, лікування та профілактика захворювань у сфері флебології і проктології
  • хірургічні маніпуляції і оперативні втручання різної складності
  • блокади, видалення (висічення) зовнішнього гемороїдального вузла,
  • видалення доброякісних утворень анального каналу, ендовенозная лазерна коагуляція (при варикозному розширенні вен),
  • лазерне видалення множинних доброякісних новоутворень шкіри (папіломи, кондиломи) і телеангіоектазій,
  • лікування анальної тріщини радіохвильовим методом,
  • медикаментозне склерозування вен нижніх кінцівок, видалення стороннього тіла,
  • лікування врослого нігтя,
  • некректомія (видалення некротизованих тканин), тромбектомія,
  • видалення грижі (стегнової, пахової, пупкової, білої лінії живота),
  • пластика власними тканинами,
  • холецистектомія,