Нагайцева Ірина Дмитрівна

Психолог
Спеціаліст надає психологічну допомогу пацієнтам з посттравматичним синдромом, нервозністю, тривожністю, панічними атаками, апатією, хронічною втомою. Допомагає подолати невпевненість у собі і позбутися від душевних переживань.

Юрий
Хочу поблагодарить Ирину Дмитриевну за оказанную помощь моей маме, у которой были панические атаки. Долго ходили по разным специалистам, но все как-то без результатов. И только с Нагайцевой маме стало намного лучше.

• 2009 p. — Міжрегіональна Академія управління персоналом;
  • 2014 p. — Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

• 2011 р. — Центр практичної психології та психотерапії «Анкор». Курс з психології та психотерапії;
  • 2014 p. — Київський інститут сучасної психології та психотерапії. Освітня ініціатива СППУ;
  • 2014 p. — Асоціація психіатрів України, інститут психічного здоров'я українського католицького університету. Семінар «Діти і війна: техніки зцілення»;
  • 2015 p. — Інститут психічного здоров'я українського католицького університету, Український інститут когнітивною-поведінкової терапії. Основи травма-сфокусоване когнітивною-поведінкової терапії;
  • 2016 p. — Інститут психічного здоров'я українського католицького університету, Український інститут когнітивною-поведінкової терапії. Основи травма-сфокусоване когнітивною-поведінкової терапії;
  • 2014 p. — Українська Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій. Надання первинної психологічної допомоги під час катастрофічних подій;
  • 2015 p. — Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, інститут соціальної роботи та управління. Курс «Тренінг для тренерів»;
  • 2018 р. — Московський Гештальт Інститут.