Мішура Зоя Іванівна

Проктолог, Хірург
врач первой категории
Проктолог, хірург Мішура Зоя Іванівна займається лікуванням сакралгії, поліпів анального каналу і прямої кишки, хронічного парапроктиту. Проводить консервативне та оперативне лікування захворювань товстої і прямої кишки, анального каналу та перианальної області. Також проводить обстеження і лікування вагітних з патологією товстої і прямої кишки.

Карина
Когда я была беременна, у меня обнаружили патологию прямой кишки. Я была на консультации в Зои Ивановны. Как по мне, очень толковый врач. Назначенное лечение и рекомендации помогли мне родить без осложнений. Огромное Вам спасибо.

• 2007 р. — ВНЗ "Українська медична стоматологічна академія ", магістр Медицини.
  • 2010 р. — Спеціалізація з проктології на базі кафедри хірургії та проктології Київської медичної академії післядипломної освіти імені Шупика.
  • 2015 р. — цикл тематичного удосконалення "Лапароскопічні технології в хірургії".
  • 2017 р. — Отримання 1 категорії за спеціалізацією Проктологія.
  • 2017 р. — 2021 Аспірантура КМАПО написання дисертації на тему "Новий хірургічний метод лікування екстрасфінктерних свищів параректальної просторів".
  • 2019 р. — Майстер клас з практичної проктології м. Бремен, Німеччина.