Меженская Мария Сергеевна

Психолог, Психотерапевт
Доктор Меженская Мария Сергеевна оказывает психологическую поддержку при различных расстройствах, включая депрессии, стрессы и неврозы. Лечит тревожности, навязчивые состояния. Проводит индивидуальные и семейные консультации. Помогает избавиться от комплексов и страхов. Занимается лечением психосоматических расстройств. В работе использует гештальт- и телесно-ориентированную психотерапию.

Раїса
Психолог Меженська Марія Сергіївна- допомогла мені справитися з моїми страхами та образами. Як вияснилося проблема ,була захована , ще в моєму дитинстві ,а точніше у відносинах з моєю мамою. Лікар допомогла мені пробачити та відпустити образи, аби жити далі щаслимим життям , не оглядаючися назад.
Я просто страждала під час моїх нервових зривів.Могла почати хвилюватися по дрібницям. Всі переконують мене не накручувати ситуацію. А я не можу самостійно впоратися.Погіршився сон.Я схудла.Знайома порадила звернулися до Марії Сергіївни Меженської.Вона мені дуже допомогла.Пройшла курс лікування і вже й не памятаю , себе в стані паніки .