Кущенко Ирина Александровна

Психолог, Психотерапевт

Большое спасибо Ирине Александровне за помощь! Благодаря ее комплексной терапии панические атаки больше не беспокоят меня. Это потрясающий разносторонний прогрессивный специалист. Всем ее советую!

• Відкритий міжнародний інститут розвитку людини «Україна», психологія.

• Психотерапія матеріального благополуччя, Інститут інноваційних психотехнологій;
  • Психотерапія соматичних захворювань. Робота з важкими і невиліковними соматозами, Інститут інноваційних психотехнологій;
  • Психотерапія любові і любовних взаємин, Інститут інноваційних психотехнологій;
  • Психотерапія сексу і сексуальних відносин, Інститут інноваційних психотехнологій;
  • Психотерапія сімейних відносин, Інститут інноваційних психотехнологій;
  • Психотерапія значущих взаємин, Інститут інноваційних психотехнологій;
  • Антиейджингова психотерапія: повернення в молодість і здоров'я, Інститут інноваційних психотехнологій;
  • психотерапія для здорового і щасливого життя, Інститут інноваційних психотехнологій.

Лікар надає послуги

• в сфері матеріального благополуччя: підвищення доходу, кар'єрний ріст, створення / розвиток власного бізнесу;
  • в сфері здоров'я: робота з психосоматичними захворюваннями, нервовими розладами, панічними атаками, стресами, іншими захворюваннями, в тому числі, важкими;
  • в сфері любові і сім'ї: створення сім'ї, налагодження сімейних взаємин;
  • пошук себе і свого призначення;
  • робота з залежностями і фобіями;
  • робота з різними психотравмами.