Кулішова Тетяна Василівна

Психолог, психотерапевт
Лікар надає допомогу пацієнтам з психосоматичними патологіями. Приймає дорослих і дітей з м'язовими спазмами і хронічною втомою. Лікує фобії, неврози, панічні атаки, тривожність і нервозність. Розв'язує конфлікти між партнерами, допомагає розібратися в питаннях самореалізації. В роботі використовує сучасні техніки психотерапії, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнтів.
Кривий Ріг вул. Володимира Великого, 29 В

Яновська Олена Миколаївна
Все сподобалося ,лікар вислухав,зрозумів проблему . Допоміг з початковими кроками лікування.
Богдан
24 квітня '21р.
Хороший психолог, помог разобраться с собой
Юля М.
Панические атаки прошли только после вашего лечения. Спасибо.
Вика
Вежливая врач, помогает разобраться с моими детскими проблемами.
Таня
Несколько раз была у Татьяны Васильевны на приеме. Хорошие консультации, они стоят этих денег.
Валя
Для повышения самооценки иногда стоит обратиться к психологу.
Хочу вам сказать спасибо за то, что помогли определиться с выбором работы. Я сама к этому пришла.
Ира
Индивидуальный подход, консультации в любое время, и самое главное эффект от лечения. Спасибо за помощь.
Максим
Первая консультация прошла отлично. Жду не дождусь второго приема.
Екатерина
Специалист помогла мне пересмотреть свои взаимоотношения с партнером. Спасибо.
Настя
Страх смерти пришел в период коронавируса. Спасибо, что помогаете его приглушить.
Наталья Викторовна
Отличный специалист, внимательно вникает в проблемы пациента, тщательно подбирает препараты, наблюдаюсь у нее около года.
Евгений
Когда отношения с мужем накалились до предела, мы приняли решение обратиться за помощью к специалисту. Сестра посоветовала походить на терапию у Кулишовой. Татьяна Васильевна очень помогла нам. Мы продолжаем приходить на сеансы к ней, но большинство наших проблем уже в прошлом.
Замечательный, квалифицированный психолог! Работаем с Татьяной уже несколько месяцев, она помогла мне во многих вопросах. В частности разорвать созависимость с матерью, работаем на повышение самооценки, раскрытие женственности, разбираем детские страхи и неразрешенные глубинные конфликты. В работе использует техники визуализации, очень интересна работа с собственным бессознательным. Однозначно советую данного психолога, так как есть результат от работы!

• Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», психологія.

Курси підвищеня кваліфікації

• Інститут інноваційних психотехнологій , інтегральне нейропрограммірованія (практик, фахівець);
  • Кіровський інститут практичної психології, підвищення кваліфікації, дитяча психологія;

Лікар надає послуги

• індивідуальне консультування: психосоматичні захворювання (болі різних органів, м'язові спазми, хронічна втома, відновлення після хвороб), емоційні стани (страхи, депресії, залежності, втрата близьких, негативне ставлення до себе і близьким, почуття провини, сорому, образи, лінь і ін .), афективні стани (агресії, пошук внутрішньої цілісності), питання самореалізації (відсутність впевненості, низька самооцінка, почуття власної неповноцінності, пошук особистісних смислів, як реалізувати свій потенціал, як заробляти гроші, як організувати час, себе), постановка цілей та їх ефективне досягнення;
  • проблеми взаємин: конфлікти на роботі, складності з близькими людьми, співзалежних відносини, розставання, розлучення, невміння домовитися;
  • сімейне консультування: конфлікти, нерозуміння, зради, ревнощі, любовний трикутник, насильство психологічне або фізичне, моделювання гармонійних відносин;
  • робота з дітьми та батьківські стосунки з дітьми: діагностика та корекція тривожних станів, психосоматичних розладів у дітей та підлітків, батьківська агресія, кризи взаємовідносин батько-дитина, істерики дітей, страхи, грубість, сором'язливість .