Кудлай Сергій Павлович

Проктолог, флеболог, хірург
Доктор спеціалізується на лікуванні захворювань прямої кишки, переважно безопераційним методом, включаючи лікування геморою, анальної тріщини, видаленні анальних бахромок, кондилом, лікуванні проктитів, розтині фурункула, пароніхії.

Григорій
Прийом пройшов добре, усім задоволений. Лікар професійний. В майбутньому буду звертатися до нього ще. Рекомендуватиму!

• 2014 р. — закінчив "Одеський національний університет", медичний факультет, "Лікувальну справу".
  • 2017 р. — закінчив інтернатуру Одеського національного університету, факультет післядипломної освіти, спеціальність "Хірургія" на базі КУ "Одеська обласна клінічна лікарня".

• 2018 — закінчив курси на базі Національної академії післядипломного утворення імені П.Л. Шупика, курси "Хірургія серця і магістральних посудин".
  • 2018 р. — закінчив курси на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти, курси ТУ: "Інтервенційна радіологія".