Корнієнко Анна Василівна

Сімейний психолог
Викликати лікаря додому
Корнієнко Анна Василівна - фахівець сімейної психології в області взаємодії статей. Веде консультативний прийом сімейних пар і індивідуальні консультування. Практикуючий психотерапевт. Займається корекцій саморуйнівних форм поведінки, надає допомогу при депресії, страхи, неприйняття власного Я.

Тома
В психолога Анны Корниенко нам понравилось, нашей семье дали новую жизнь. Этот доктор помог нам сохранить брак, ее консультации полезные, а советы работают в реальной жизни. Мы от всей души благодарны Корниенко за помощь нашей семье.
Люда
Психолог Корниенко помогла мне справиться с депрессией. Благодаря ее советам и рекомендациям я снова вернулась к нормальной жизни. Именно к ней просто приятно зайти и пообщаться. Сам кабинет опрятный, аккуратный, что располагает к беседе.

• 2012 р. — КНУ ім. Т. Г. Шевченка, факультет Психології.

• Всеукраїнський інститут клієнт-центрованої та експериментальної психотерапії, курс навчальний з сімейного консультування та психотерапії;
  • Сертифікат про завершення навчальної програми по роботі з переживаннями і кризовими станами;
  • Інститут сімейної психології та консультування, сертифікат навчальної програми з ведення груп та тренінгів.