Копань Марта Олексіївна

Педіатр, дитяччий анастезіолог
лікар першої категорії
Викликати лікаря додому
Доктор Копань Марта Олексіївна спеціалізується в області педіатрії та дитячої анестезіології. У спектр послуг лікаря входить проведення наркозу різного виду для забезпечення виконання хірургічних маніпуляцій. Доктор займається діагностикою та лікуванням захворювань травного, урогенітального тракту, нервової, ендокринної, серцево-судинної, респіраторної систем.

Екатерина
Замечательный доктор! Никаких лишних назначений и анализов. Разбирается во всех вопросах и всегда даёт четкие и грамотные рекомендации. Для нас - идеальный педиатр.
София
Марта Алексеевна стала моей поддержкой и верным помощником в выхаживании моей "торопыжки" - дочки Сони. Она родилась недоношенной, и как себя вести с ней я совершенно не знала. Марта Алексеевна буквально научила меня всему, подсказала, на что нужно обращать внимание, за чем следить, в сложных ситуациях, когда ребенок болел, я всегда, в первую очередь, обращалась к ней. Сейчас дочке уже 7 месяцев, она почти догнала сверстников по развитию.

• Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, факультет педіатрії;
  • Клінічна ординатура дитячої анестезіології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Курси

• 2013 г. — стажування в клініці Cedars Sinai Medical Center;
  • 2015 г. — перша лікарська категорія з дитячої анестезіології;
  • 2016 г. — сертифікат учасника Міжнародної конференції з вакцинації;
  • 2017 г. — тренінг по ін'єкційним методикам лікування порушень м'язового тонусу в ортопедії та неврології.