Кирилюк Інна

Психолог
Кандидат психологічних наук
Кирилюк Інна працює в області психології, має 18-річний стаж, кандидат медичних наук. Займається вивченням аналітичної психології дітей різного віку, сімейного, гендерної психології. Є автором понад 20-ти статей наукового змісту, ведуча освітніх занять, семінарів по психотерапії, допомагає у вирішенні актуальних питань в дитячій психології.

Андрей М.
Тяжело перенес потерю брата. Он умер от онкологии в возрасте 18 лет. Мы были с ним настоящими друзьями. То, что творилось в душе, я не могу передать словами. Знакомые посоветовали обратиться к психологу. Так я познакомился с доктором Кирилюк. С каждым сеансом что-то менялось внутри меня, ей удалось вернуть мне интерес к жизни.

• 2004 р. — "Кататимно — імагинативна психотерапія. Символдрама"., Міжнародне суспільство Кататимного Переживання Образів, м. Геттинген, Німеччина.
  • 2004-2004 рр . — освітні програми: психотерапія дітей і підлітків, юнгианський аналіз, пісочна психотерапія, Київ, Москва, Рига, Єрусалим;
  • 2005 р. — "Гештальт-терапія", Східно-європейський інститут гештальт-терапії, м. Санкт-Петербург;
  • 2001-2006 рр. — "Транзактний аналіз". Eвропейська Aссоціація Транзактного Аналізу".;
  • 2007-2014 рр. — формування клінічної практики за супервізорської підтримки тренінг-аналітиків IAAP (Англія, Франція, Швейцарія, Москва);
  • 2011-2015 рр. — Програма спостереження за немовлятами по методу Естер Бик;
  • 2016 р. — Супервізор IAAP, IAAP Supervision course Prague 2016;
  • 2017 р. "Tavistock Course and Lecture Programme "Children and adolescents", Moscow, London.

• Член Київської групи розвитку Developing Group IAAP.