Калита Олег Леонідович

Проктолог, хірург
Доктор Калита Олег Леонідович спеціалізується в області хірургії, проктології, має 31-річний досвід роботи. До компетенції лікаря входить проведення діагностики з використанням ендоскопічного обладнання (колносокпії, фіброгастродуоденоскопії). Володіє навичками виконання кріодеструкції геморою, лігування вузлів латексними кільцями і магнітотерапії. Спеціаліст надає діагностичну та лікувальну допомогу при геморої різного виду і ступеня тяжкості, поліпах ректальної частини кишківника, аноректальному свищі, тріщині ануса, паховій грижі. Калита О.Л. в лікуванні використовує як консервативні, так і хірургічні методики.

Степан
Этого специалиста мне посоветовал коллега. Проблемы с проктологией у меня уже несколько лет. Олег Леонидович предложил мне сделать лигирования геморроидальных узлов латексными кольцами. Результат меня приятно удивил. От болезни не осталось ни следа.
Олег
Олег Леонидович делал мне такую современную процедуру, как криодеструкцию геморроя. Результатом я остался доволен. Все прошло быстро, практически безболезненно, а главное, с отличным результатом. Я благодарен врачу за помощь.

• 1987 р. — Дніпропетровська медична академія.