Ющенко Ярослава Ігоревна

Психолог
Спеціаліст займається лікуванням тревожності, нервової діяльності, легких фобійних та особистих збудників, які пов'язані з підвищеною або заніженою самооценкою. Помогає справитись із стрессовими ситуаціями та передодолити кризисні стану.
Консультація

Карина
После аварии на автомобиле появились страхи, не могла сесть ни в маршрутное такси, ни в автобус. Выскакивала, не доехав до места назначения, в панике, мокрая, задыхалась от нехватки воздуха. Муж отвел к психологу. Очень рада нашему сотрудничеству с Ярославой Игоревной. Она реально помогла мне преодолеть эти панические состояния.
Очень хороший, мягкий, чуткий профессионал

• Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди, практикуючий психолог;
  • Київський інститут сучасної психології та психотерапії.

Курси підвищення кваліфікації h3>

• Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН;
  • Мультимодальна короткострокова психотерапія Семінар «Розлади харчової поведінки. Нервова анорексія та булемія»;
  • Програма багатоетапної підготовки Кататимно-імагінативної психотерапії;
  • Пренатальна та перинатальна психологія;
  • Допомога психолога при діагнозі «безпліддя»: підготовка до запліднення, супровід сім'ї в пренатальному періоді;
  • Травматерапія в консультуванні і соціальній роботі.